26.06.2017

Бразилия, Фазенда Пассейо 2017

Здається зовсім недавно у нас була кава Пассейо урожаю 2014 року. А до цього – урожаю 2012. І от пройшло ще  пару років. І знов новий урожай з фазенди Пассейо.  Чому так? Тому що в наші нелегкі часи, (особливо в Україні після 3-х кратної девальвації)  знайти по справжньому якісну суху бразильську каву не так вже і просто. І нажаль це не зовсім дешево. Бо суха бразильська кава високої якості – це пісня сама по собі. Спеціалісти це зрозуміли давно. Так відомі кавові змагання  Кап Оф Екселленс в Бразилії проводяться окремо для кави сухої обробки і для всієї іншої. Корінь цієї різниці полягає в тому, що якісна суха обробка потребує НАБАГАТО більше уваги і добросовісної кваліфікованої  праці.   І дійсно якісна суха кава може вийти тільки тоді, коли така робота була зроблена і ТІЛЬКИ ТАК зроблена: кваліфіковано, свідомо, уважно, вручну. І ще необхідно – щоб це було не за один місяць, чи сезон, чи рік, а починаючи з самого початку, тобто з моменту вибору землі, де буде посаджено кавовий сад. А далі - які сорти там буде посаджено. Причому, на різній висоті, на різних грунтах і схилах – сорти саджають різні, відповідно до їх сортових особливостей. Як їх будуть вручну обрізати, боротись з бур’янами та іншими шкідниками, як будуть вручну збирати ягоди, як будуть рівномірно сушити, перевертати по кілька раз на добу, у потрібні години накривати і розкривати.  Самі розумієте, що виконати цей «квест» дуже непросто. Але на фазенді Пассейо його успішно вирішують. Вже четверте покоління сім'ї Адольфо Вієйра Ферейра трудиться на цих 130 гектарах бразильської землі.

 

Ось, подивіться  ролик з фазенди Пассейо. Спочатку - зверніть увагу на рельєф плантації. В основному кава росте на досить крутих схилах. В таки умовах для обробки плантації іноді є можливість користуватись технікою, а от урожай збирають тільки вручну.

https://www.facebook.com/kofeinukr/videos/1464016170288430/?autoplay_reason=gatekeeper&video_container_type=0&video_creator_product_type=2&app_id=2392950137&live_video_guests=0

Далі, як бачите – кава сортується і переробляється в основному за допомогою машин. Машини ці всі коштують не дешево. Також їх обслуговування потребує дуже кваліфікованих спеціалістів. А цих спеціалістів потрібно знайти, навчити, зацікавити і утримати, бо робота зі збору і переробки кави – це сезонна робота.   Тому фазенда забезпечує своїх робітників пристойними  умовами життя: сім’ї забезпечують досить зручним житлом, є безплатна школа для дітей і професійна освіта.

  У багатьох «кавових» місцях світу – таку роботу в основному виконують вручну. Не тільки тому, що так якісніше. А ще і тому, що там є багато «вільних» робочих рук. В цих же місцях Бразилії, як бачимо – економічні і соціальні умови вже зовсім інші.

Також фазенда дуже серйозно підходить до збереження природного довкілля. Велика ділянка землі відокремлена і на ній збережено незайманий  природний ліс. Особливо ця ділянка лісу виграє від того, що там збережено рівчаки, озера, болота, які є осередками унікальних місцевих екосистем. Тут постійно проводять дослідження екологи, відвідують екскурсії школярів і туристів.

Що іще можна побачити у ролику (якщо його уважно дивитися) – це те, що фазенда має власну капінгову лабораторію.

 Там і сам Адольфо і його спеціалісти мають змогу приготувати (тобто професійно і оперативно посмажити, помолоти, зварити)  і протестувати каву. Відповідно до результатів тестування – вони можуть вносити корективи у технологію вирощування і виробництва кави. Ну і звичайно, таке тестування допомагає їм правильно оцінити вартість різних сортів своєї кави, порівнювати її з іншими сортами кави, що є на ринку і прийняти відповідальні і зважені рішення про ціну продажу кави. Коротко кажучи, щоб «не прогоріти».

Цього літа (у червні 2017) Адольфо проводив презентацію своєї кави на найбільшому світовому кавовому форумі року – на виставці «World of Coffee Budapest 2017».

Там ми і отримали від нього цей ролик, а також найкращі побажання для всіх любителів кави, що захочуть попробувати каву Пассейо.

 

Фермер: Адольфо Вієйра Ферейра

Регіон: Sul de Minas, Minas Gerais, Monte Belo

Урожай: 2017 рік

Сорти: Жовтий Катуаї, Мундо Ново, Акайя
Переробка: Суха
Висота: 1100-1200 m

Сертифікація: BSCA

Упаковка: Мішок Грайн-Про

 

У бразильських (сертифікат Бразильської Асоціації Спешіаліті Кави) і європейських каперів ця кава отримала оцінку 85 балів, тобто відноситься до категорії «спешіаліті». 

 

В чашці: гармонійний шоколадний букет, спіла солодкість тростини,  шовковиста  текстура,  аромат какао, нотки інжиру.

Загалом, це чиста, гармонійна солодка кава, без домінування кислинки, яку можна готувати і в еспресо і альтернативними методами.
 

email*

Новый пароль и инструкция высланы на ваш E-mail

Имя
E-mail*
Номер телефона
Пароль*

На ваш E-mail выслана ссылка с подтверждением регистрации

Войти через Facebook

Товар добавлен в корзину