26.05.2017

Бразилия, Семья Мияки

Щось знову в Бразилію захотілось…  В тому сенсі, що я там поки що не був, але вже хотілось. :)

Побачити Амазонку, сельву, пляжі, футбол, карнавал, мулати всі в білих штанях, Ріо-Де-Жанейро, статую Христа-Спасителя… Та і взагалі, в Бразилії багато цікавого.

Але от чого я не чекав в Бразилії побачити – так це того, що там виявляється живуть майже півтора мільйона японців. Уявляєте собі – цілий Харків японців !!! …в Бразилії…  

Я раніше чув від своїх кубинських знайомих, що багато японців жило на Кубі.  Сам бачив, що  досить часто трапляються японські обличчя в Колумбії і в США.  І навіть щось згадав, що в Перу живе багато японців, одного з них навіть президентом цієї країни обирали. Але ж ось виявилось, що і в Бразилії їх багато. 

Японською їх називають 日系ブラジル人 ніккей бурадзіру-дзин, португальською - nipo-brasileiro

І що іще цікавіше – що у нас тепер є кава, яка вирощена на фермі одного з ніпо-бразільєро, тобто ніккей бурадзіро-дзин.

Так що,  якщо вам теж «знову в Бразилію захотілось» – то можна почати подорож зі знайомства з кавою сім’ї Міякі.  :)

 

 

Бразилія, Сім’я Міякі (Familia Miaki

 

Регіон: Штат Мінас Жераїс, Municipality Patrocí nio Cerrado

Висота: 1.050–1.250 m

Сорти: жовтий і червоний Катуаї, Катукаї, Мундо Ново, Бурбон, Тупі, Акаія, Ікату

Урожай: Липень-Серпень 2016

Переробка: Палпед Натурал (сухий з м’якоттю)

Сертифікація: Рейн-Форест Альянс

Упаковка: Мішок Грайн-Про

 

Історія японської сім’ї Міякі в Бразилії почалась з роботи на фермах в південному бразильському штаті Парана. Після відомих заморозків в 1970х вони вирішили купити шматок землі північніше, в Черрадо, Мінас Жераїс.  (В Бразилії «північніше» в  нашому розумінні є «південніше». Бразилія знаходиться в Південній Півкулі, де «північніше» означає ближче до екватора, де тепліше). І вже за кілька років вони продали свою південну ферму і повністю перебралися на більш теплу північ.

Вони почали працювати з кавою в 1980, коли стали першими, хто почав вирощувати каву  в регіоні Чапада О Де Ферро, на вулканічних грунтах навколо містечка Патросі Ніо. Пройшли роки, представники молодого покоління сім’ї здобули агрономічну освіту в університетах і вирішили продовжувати цей кавовий бізнес. Поступово вони ще докупили землі навколо і зараз сім’я Міякі є одним з найбільших місцевих фермерів.

Ще до того, як концепт сертифікацій досяг Бразилії – сім’я цілеспрямовано приділяла увагу захисту природи: «Природа це пріоритет №1» . Практично, така їх діяльність вийшла далеко за межі навіть досить жорсткого природоохоронного законодавства Бразилії.   З одного боку, на своїх фазендах вони насаджують  природні кущі і древа, які споконвіку ростуть у цій місцевості, а з іншого – практикують найбільш новітні  господарські практики.

Зараз сім’я володіє в регіоні 10 плантаціями кави. Ягоди на плантаціях сім’ї збирають як вручну,  так і новітніми спеціальними комбайнами.  Свій власний розплідник для саджанців дозволяє щороку оновлювати близько 10% дерев щороку.  Одна з фазенд сертифікована UTZ , ще три мають сертифікат Рейнфорест Альянс.

Наш лот якраз з цих фазенд, сертифікованих Рейнфорест Альянс. Ця кава перероблена способом Палпед Натурал, тобто сухим з м’якоттю. У бразильських і європейських каперів ця кава отримала оцінку 84 бали, тобто відноситься до категорії «спешіаліті». 

 

Фазенди сім’ї Міякі досить популярні в інтеренеті – ось кілька відеороликів звідти:

https://www.youtube.com/watch?v=jwuy8oDoofw

https://www.youtube.com/watch?v=KeosfzTGluo

https://www.youtube.com/watch?v=RcuZsappX38

 

В чашці: гармонійний букет, молочна  текстура,  солодкий аромат свіжоспеченого хліба,  рослинні і фруктові тони

email*

Новый пароль и инструкция высланы на ваш E-mail

Имя
E-mail*
Номер телефона
Пароль*

На ваш E-mail выслана ссылка с подтверждением регистрации

Войти через Facebook

Товар добавлен в корзину