22.10.2016

Гондурас, Комса

Є у нас  кава  із Гондурасу:

http://gastra.com.ua/ru/magazin-kofe/katalog/monosorta/gonduras-markala-kooperativ-komsa/

регіон Маркала, кооператив Комса.  Це один з небагатьох сортів кави, що має міжнародний сертифікат органічного походження.  Такий сертифікат - це підтвердження практично найвищої можливої природної якості кави. Органічний сертифікат мають право видавати кілька міжнародних агентств, які постійно, дуже серйозно і відповідально  контролюють виробників по багатьох параметрах, які підтверджують повністю органічний спосіб вирощування і виробництва кави. Щоб отримати такий сертифікат - виробник повинен на протязі мінімум 5 років не використовувати гербіцидів, інсектицидів, неорганічних добрив. Агентства проводять  хімічний аналіз грунтів, рослин, самої кави. Також проводиться аналіз бухгалтерської документації, опитування персоналу, навчання. 

Кооператив цей організували місцеві жителі, індіанці з племені Ленка. Зараз у Гондурасі і Сальвадорі проживає близько 150 тисяч  Ленка. Вони не такі численні і широко відомі, як Майя чи Ацтеки. І їх цивілізація мабуть була простіша. Ось фото укріплень їх села, зроблене в 1901 році:

Це звичайно не скелі Гібралтару і не стіни Вавілона. Але народ цей відомий тим, що дуже довго і уперто чинив спротив  іспанським колонізаторам. Найвідомішим у цій боротьбі був один з вождів Ленка, на ім’я Лемпіра.  Врешті решт, як відомо з історії – іспанці здавалося б перемогли. Поступово Ленка практично втратили одну з основних ознак своєї ідентичності -  мову і розмовляють іспанською.  Але ж Іспанію все таки звідти вигнали і Ленка хоч і розмовляють іспанською – але іспанцями себе не вважають. На протязі більше 500 років місцеві цивілізації, релігії, способи життя так переплелися з європейськими, що створили нову, неповторну цивілізацію. Крім іспанців – у ці місця переселялись люди із інших країн – греки, німці, італійці, англійці, євреї. Мабуть і без українців не обійшлось. Так сформувався «народ Гондурасу». Але Ленка в цьому народі зберіг свою ідентичність. Вони відносять себе до католиків, але ця католицька віра «впустила» у себе частину місцевих вірувань і звичаїв. У них є муніципалітети і мери, але далеко не завжди  мер і вождь – це різні особи. А замість муніципальної клініки люди часто ходять лікуватись до відомих їм шаманів. Знов же, вожді є такі, що закінчили коледж в США, а шамани іноді мають диплом університету в Мехіко і досить пристойну бібліотеку медичної літератури. Прийшли часи глобалізації і зараз вожді і шамани виступають по телебаченню і ведуть свої сторінки в Інтернеті, тобто  відповідають запитам сучасності. 

Один з таких глобальних запитів – запит на безпечні натуральні (органічні) харчові продукти, в тому числі і каву.  Кмітливі Ленка з Гондурасу ще у 2001 році заснували кооператив Комса (COMSA) Café Orgánico Marcala S.A. Зараз до нього входить 621 фермер.

А тоді засновниками виступили 69 дрібних фермерів, що вирощували каву. У той час основною системою роботи місцевих фермерів було максимальне використання хімічних добрив і продаж урожаю місцевим перекупникам, яких «ласкаво» називали койотами. Така система роботи частенько заганяла фермерів у збитки і в злидні.  Із заснуванням свого кооперативу фермери отримали можливість перейти на органічний спосіб ведення господарства і шукати прямий вихід на покупців не тільки комерційної кави, а й органічної кави спешіаліті. Але ці можливості ще треба було використати. Попервах перехід до органічного способу призвів до значного падіння урожайності.  Багато хто з фермерів були розчаровані і навіть виходили з кооперативу. У відповідь рада директорів кооперативу і технічна команда посилили пошуки нових методів інтенсивного органічного землеробства, щоб полегшити цей перехід. Кооператив уклав стратегічний альянс із CEDECO  - Освітньою Корпорацією з Розвитку Коста-Ріки. За допомогою Корпорації працівники і члени Комса навчились найновішим методам органічного землеробства, щоб перевести свої ферми на повністю органічний спосіб ведення господарства, що включає збереження родючості земель, раціональне використання води, збереження природної рослинності і тваринного світу.  Поступово фермери побачили покращення як в урожайності, так і в загальному стані своїх ферм і стали вступати до кооперативу. Так кооператив інтенсивно розростався і розвивався. Ось основні шаблі цього органічного зростання: 2001 – використання органічних матеріалів, 2006 – використання мікроорганізмів у компості; 2010 – дослідження використання  мінералів; 2012 – виробництво ферментованих підживлювальних розчинів; 2013 – посилення освітнього рівня технічної команди кооперативу, фермерів і членів їх родин. Зараз кооперативом керує генеральний директор Родольфо Пенальба.

Інтернет-сайт кооперативу Комса: http://www.cafeorganicomarcala.net/

Відо-ролик про кооператив: https://www.youtube.com/watch?v=9GGXyYiPP0U

Деякі з фермерів, що входять в кооператив – займаються еко-туризмом, тобто приймають  на своїх фермах туристів. Так що, якщо вас раптом занесе до Гондурасу – запитуйте нас про рекомендації. Там є де зупинитись і на що подивитись.

Якість урожаю забезпечує власна переробна фабрика, яка обробляє каву як митим, так і сухим способом. Фабрику постійно вдосконалюють, все в тому ж природо-безпечному стилі. От зовсім недавно кооператив побудував сонячну електростанцію на 40 кВт:

http://www.cafeorganicomarcala.net/comsa-inaugura-sistema-energia-fotovoltaica/

а поза-вчора Комса провела «чистий четвер», влаштувавши велике прибирання дороги і навколишньої території від сміття:

http://www.cafeorganicomarcala.net/comsa-contribuye-mejorar-la-imagen-marcala/

 

email*

Новый пароль и инструкция высланы на ваш E-mail

Имя
E-mail*
Номер телефона
Пароль*

На ваш E-mail выслана ссылка с подтверждением регистрации

Войти через Facebook

Товар добавлен в корзину