25.01.2018

Суке Куто повертається

Повернення Суке-Куто

 

 

Пару років тому у нас уже була кава з цієї унікальної ферми.  Я був там осінню 2013. Ось тут про  той візит на ферму:

http://gastra.com.ua/ru/kofein/blog/suke-kuto-odna-iz-dvux-chastnyx-kofejnyx-ferm-v-sidama-efiopiya-chudesa-sluchayutsya-teper-kofe-suke-kuto-mozhno-poprobovat-ne-tolko-v-krutyx-zabugoryax-no-i-v-kofein/

 

Потім пройшло три роки. І яких три роки !!!  Це роки, де Майдан, війна… Втрати людей, земель, майна, ілюзій… девальвація гривні майже в 4 рази… Але ми все ж намагались привозити  в Україну достойну каву, таку як кава з Суке Куто, що в зоні Гуджі, в частині Ефіопії під назвою Оромія.

А минулої осені вже в Оромії спалахнув жорстокий  конфлікт, між урядом, чи армією і народом  Оромо. Загинуло багато людей, було вщент зруйновано і спалено кілька десятків кавових   млинів. Ці події були незадовго до початку збору урожаю кави 2016 року. Уряд країни ввів на території конфлікту надзвичайний стан і через це покупці кави не змогли поїхати у кавові місця, як це було у попередні роки. Тоді, щоб допомогти зустрітись європейським покупцям і ефіопським продавцям – голландська фірма Трабокка влаштувала їх зустріч в Голландії. Зустріч була у кав’ярні “The Coffee Company” в місті Гаага. На зустріч приїхали професійні покупці кави з Чехії, Словаччини, Німеччини, Польші, Франції, Фінляндії, Британії, Голландії. Ну і так, «чисто проєздом» з Бабаїв у Дергачі - і я там був, каву-пиво пив.

З Ефіопії приїхали кавові спеціалісти і фермери з Джими, Сідама, Харару. Був там і Тесфає Бекеле, господар ферми Суке Куто.

Кожен представник Ефіопії виступив, розказав про свою ферму, про каву, про ситуацію з урожаєм кави і експортом у зв’язку з буремними політичними подіями. Кожен привіз зразки своєї кави, які потім разом прокапили і обговорили. Було багато питань, цікава жива розмова.

Ефіопським фермерам було дуже цікаво напряму поспілкуватись з усіма нами, як покупцями їх кави. І не тільки як з покупцями, а як просто з людьми із іншого світу.  Адже погодьтесь,  для фермера, що живе за тисячі кілометрів від своїх клієнтів - дуже цікаво обсудити свій продукт якраз з тими, хто його використовує, причому отримати цей зворотній зв’язок від клієнтів із багатьох країн, з різним досвідом, з різними смаками і  з різних точок зору.

 

У розповіді про свою ферму Тесфає пояснив, чому  він вибрав для вирощування якраз ці два місцевих різновида кави – Куруме і Велічо. Зазвичай кава з Ефіопії – це суміш різних сортів, бо вирощують каву дрібні фермери, які садять ту каву, яка споконвіку росла у них або в сусідів десь поблизу. І тільки останніми роками, коли почали створюватись приватні кавові ферми, де фермери цілеспрямовано купували або вирощували якраз якісь відомі їм певні сорти. Причому ці сорти відібрані і вирощені професіоналами, в спеціальних розплідниках. Тесфає розказав, що він вибрав якраз  ці два сорти серед багатьох інших через те, що вони дуже гармонічно один одного доповнюють. На вигляд ягоди і зерна Велічо в середньому більші, Куруме – дрібніші. Багато разів попробувавши їх як у суміші так і роздільно – він прийшов до висновку, що  разом, у суміші – вони  створюють найкращий букет, за рахунок якоїсь незбагненної сінергії.

Також він розповів про сертифікацію його кави – Рейнфорест Альянс і Органічну. З його точки зору ця сертифікація була дуже корисною не тільки для покупців його кави (це само собою зрозуміло, що для покупців органічні продукти безпечніші і корисніші), але і для нього самого, як фермера. Адже аудитори із сертифікаційних агентств, які багато разів на протязі кількох років відвідували і продовжують відвідувати його ферму – дуже грамотні і досвідчені люди, вони працювали у різних країнах, у різних природних умовах, з різними культурами. І Тесфає  у них вчиться у багатьох питаннях - технічних, агрономічних, наукових.

Цікавою була розповідь про те, як Тесфає разом зі спеціалістами з  Трабокки літав до Колумбії. Він розповів про досвід, який там отримав. Один з результатів цієї поїздки – що він започаткував у себе на фермі переробку кави методом палпед-натурал. Ще його називають «хані», що значить «медовий», тобто коли зерна сушать із залишками м’якоті, які на  певній стадії висихання нагадують мед. Коли Тесфає розповідав про цей метод «хані» - в розмову втрутився Кіндіхун Мамо-Вольде, один з менеджерів Кооперативної Спілки Південного Регіону. Він розповів, що їх кооперативна спілка включає не тільки кавові кооперативи, кооперативи з вирощування спецій, квіткові кооперативи, а й пасічників, які виробляють багато сортів чудового тропічного меду. З нього всі разом трошки посміялися, бо подумали, що він не розібрав, що Тесфає мав на увазі метод переробки кави, а не мед. Та Кіндіхун сказав, що він теж про цей метод знає, але і про мед з кавових квітів усім нам треба знати.  Цю підказку Тесфає теж взяв на замітку і можливо колись ми спробуєм не тільки каву Суке Куто, а й мед з кавових квітів. 

А поки меду з кавових квітів нема – можна у нас попробувати ось цю каву з Суке Куто. Кава якраз урожаю того самого 2016-го буремного року, коли  в Оромії все горіло, але трохи кави все ж зібрали:

 

Ефіопія, Гуджі, приватна ферма Суке Куто

Регіон: Оромія, зона Гуджі

Обробка: Мита, Грейд 1

Сорт: Куруме і Велічо

Висота над р.м.: 1500-2000 м

Ґрунти: червоно-коричневі, суглинисті

Опади: 900-1200 мм

Сорти затінюючих дерев: Millettia Ferruginea, Cordia Africana, Albizia Gummifera, Anigeria, Croton Macrostachyus, Eucberigia

Сертифікат:  Органічний та Рейнфорест Альянс

Упаковка: «дихаючий»  мішок грайн-про

 

Приватну ферму Суке Куто було засновано в 2005 році. Ферма розташована в зоні Гуджі, неподалік від містечка Шакісо. Ця місцевість довгий час відносилась до кавового регіону Сідама. Але зараз зона Гуджі все частіше вважається окремим кавовим регіоном, кава якого досить сильно відрізняється від кави Сідама. Головною  ідеєю заснування такої ферми було ведення екологічно-дружнього кавового господарства в  тіні природного гірського лісу.  Спочатку ферма займала 5 Га.   Поступово площа ферми збільшувалась і зараз уже перевищує 200 Га.

Почалося ж все з того, що як кажуть: «не було б щастя, та нещастя помогло».  На початку діяльності Суке Куто поблизу ферми в лісах спалахнуло кілька сильних пожеж.  Місцеві жителі на вигорівших площах почали вирощувати кукурудзу і теф. Але після кількох вдалих урожаїв вони побачили, що на обезлісених гірських схилах  розвивається сильна ерозія грунтів. І якщо з ерозією не боротись, то за кілька років родючі  грунти буде змито.  Тесфає Бекеле  (господар ферми Суке Куто) запропонував власникам цих земель свою програму захисту грунтів. Вона полягала у тому, щоб відновити природний ліс, посадивши саджанці великих дерев, характерні для місцевих природних лісів, а у підліску  вирощувати каву. Зараз уже більше 150 власників вигорівших ділянок беруть участь у цій програмі. Вони висаджують  дикі лісові дерева і саджанці кави, які вирощені у розпліднику Суке Куто. Крім того, з самого початку вони ведуть цю діяльність методами органічного землеробства, які використовує Тесфає на своїй землі. Доречі, саме слово «тесфає» означає «надія». Таким ім'ям  там називають і дівчат і хлопців. І наш Тесфає своє ім'я оправдовує – він завжди спрямований вперед.

Цей лот було зібрано зимою 2016/17 року. Перероблено на млині Суке Куто класичним митим способом, висушено на «африканських ліжках» на сонці, з затіненням у жаркі полуденні години.

У ефіопських каперів лот отримав найвищий 1-й грейд. Голландські капери оцінили його у 88 балів. Ми вибрали його з поміж кількох лотів кави зі схожими оцінками з Їргачефу, Сідама  і Гуджі.

В чашці: яскравий, гармонійний, абсолютно чистий букет, щільне тіло, тони чорної смородини, лайму, чорного шоколаду

 

email*

Новый пароль и инструкция высланы на ваш E-mail

Имя
E-mail*
Номер телефона
Пароль*

На ваш E-mail выслана ссылка с подтверждением регистрации

Войти через Facebook

Товар добавлен в корзину